Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Samsung Galaxy A20s Sıfırlama İşlemi

Bu yazımızda sizlere Samsung

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy A20s sıfırlama işlemi konusunda yardımcı olacağız. Eğer sizde Samsung Galaxy A20s cihazına sahipseniz ve cihazınızda yaşadığınız donma kasma sürekli reklam çıkma ya da cihazınızı ikinci el olarak satacağınızdan dolayı sıfırlama işlemine ihtiyaç duyabilirsiniz. Telefonunuzu teknik servise verme ihtiyacı duyabilirsiniz ve göndermeden önce sıfırlama işlemini gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Siz de cihazınızı fabrika ayarlarına döndermek istiyorsanız bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız.

Samsung Galaxy A20s cihazınıza format atma işlemini gerçekleştirmek için ilk olarak Menüye giriş yapın. Daha sonra Ayarlar’a gidin. Ardından Genel yönetim ve Sıfırla adımlarını takip edin. Fabrika ayarlarına dön ve Sıfırla Her şeyi sil seçeneklerini takip ederek cihazınızı fabrika ayarlarına dönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Anlatmış olduğumuz adımlar sayesinde cihazınızı fabrika ayarlarına çevirmiş olursunuz. Ancak donanım tuşlarını kullanarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer donanım tuşları ile bu işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıda olan adımları takip edebilirsiniz.

Donanım tuşları ile sıfırlamak için telefonunuzu kapatın. Daha sonra Ses açma tuşu ve güç düğmesine aynı anda basılı tutun. Ekrana logo gelene kadar basılı tutun. Logo geldiği zaman ekrana basmayı bırakın. Daha sonra Recovery Mode (Kurtarma modu) seçeneğini seçin.Ardından Wipe data/ factory reset Reboot system now adımlarını takip ederek Samsung Galaxy A20s cihazınızı sıfırlamış olursunuz. Ses kısma tuşu sayesinde seçenekleri seçerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.